بانک اطلاعاتی تمام موارد | 20/3/1390 | 3452 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت
منبع در خواست کننده نیرو دستگاه‌هاي اصفهان | جنسیت مورد درخواست مرد و زن | محل سکونت نیرو تمامی استان ها

اختصاص 2500 سهميه استخدامي به دستگاه‌هاي اصفهان

اختصاص 2500 سهميه استخدامي به دستگاه‌هاي اصفهان معاون توسعه مديريتي و منابع انساني استاندار اصفهان از اختصاص 2 هزار و 482 سهميه استخدامي به دستگاه‌هاي اجرايي استان در نيم ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری فارس -
اختصاص 2500 سهميه استخدامي به دستگاه‌هاي اصفهان
معاون توسعه مديريتي و منابع انساني استاندار اصفهان از اختصاص 2 هزار و 482 سهميه استخدامي به دستگاه‌هاي اجرايي استان در نيمه دوم سال جاري خبر داد.
به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، فرزاد زيويار در جمع فرمانداران و مديران استان با اشاره به اينكه استان اصفهان داراي سرمايه‌هاي انساني توانمند در بخش اداري است، اظهار داشت: استان اصفهان در فرآيند تصميم‌سازي در حوزه‌هاي مختلف از جمله استان‌هاي تاثيرگذار است كه در همواره از طريق تبادل نظر با ستاد در اجراي منويات دولت پويا و فعال ظاهر شده است.
وي با اشاره به تحول اداري در استان اصفهان افزود: در طول دو سال گذشته با فعال‌سازي كميسيون تحول اداري استان و تشكيل گروه‌هاي كارشناسي نسبت به بررسي و عملياتي كردن مباحث تحول اداري، بازنگري ساختار و تشكيلات، برنامه‌ريزي منابع انساني، بهبود روش‌هاي انجام كار انجام شده است.
معاون توسعه مديريتي و منابع انساني استاندار اصفهان تصريح كرد: استقرار مديريت بهره‌وري، ايجاد بستر مناسب در راستاي فرهنگ‌سازي بهره‌وري به وسيله برنامه پنجم توسعه در استانداري، فرمانداري‌ها و بخش‌ها از ديگر برنامه‌هاي صورت گرفته در همين راستا است.
وي ادامه داد: بروز چنين تحولي همراه با اراده‌اي استوار و با تكيه بر باورها و با نگرشي توام با دانش و ايجاد فرصت‌هاي مناسب برمبناي روش‌هاي عقلاني و هم‌گرايي صورت مي‌گيرد.
زيويار اضافه كرد: با استفاده از كارشناسان، ساختار تشكيلات و تدوين برنامه جامعه نيروي انساني و انتخاب روش‌هايي صحيح در انجام كار و نيز استقرار نگرش بهره‌وري در فرآيند ارائه خدمات نتيجه بخش خواهد شد.
وي در ادامه به مسئله مهم كمبود نيروي انساني در دستگاه‌هاي اجرايي اشاره كرد و بيان داشت: با امضاي توافقنامه‌اي كه براي برآورد نياز نيروري انساني استان اصفهان بين معاون توسعه مديرت و سرمايه انساني رئيس جمهور با معاونت توسعه مديريت و منابع استانداري اصفهان انجام شده است، براي نيمه دوم سال 90،‌ 2 هزار و 482 سهميه استخدامي به دستگاه‌هاي اجرايي استان اختصاص مييابد.
وي همچنين به دفاتر پيشخوان دولت و رتبه نخست استان اصفهان در ايجاد اين دفاتر اشاره و تصريح كرد:‌ 387 دفتر پيشخوان دولت در استان اصفهان وجود دارد كه 80 خدمت از دستگاه اجرايي تا پايان سال جاري به خدمات دفاتر پيشخوان اضافه خواهد شد.
زيويار همچنين در فناوري اطلاعات و شبكه نرم‌افزاري استانداري اصفهان به تنظيم سند راهبردي توسعه و فناوري اطلاعات پرداخت و افزود: مديريت بحران به عنوان يك نقشه راه براي مديريت و هم‌گرايي در حركت به سمت بهره‌گيري از ICT و جلوگيري از اقدامات موازي در سطح استان است.
وي بيان داشت: با گسترش شبكه استان توانسته‌ايم تاكنون بيش از 800 نقطه از دستگاه‌هاي اجرايي استان را از طريق اينترنت و اينترانت به يكديگر وصل كنيم.
معاون توسعه مديريتي و منابع انساني استاندار‌ اصفهان پرتال استانداري اصفهان را از جمله پربيننده‌ترين سايت‌ها برشمرد و گفت: اين پرتال تاكنون يك ميليون بازديد كننده داشته است.
وي در مورد ارزيابي عملكرد دستگاه‌هاي اجرايي از حدود 81 دستگاه اجرايي استان 75 دستگاه به صورت داوطلبانه در ارزيابي شاخص‌هاي عمومي و اقتصادي شركت ميكنند كه در ارزيابي عملكرد دستگاه‌ها در سه گروه توسط كارشناسي صورت گرفته كه از برترين‌هاي آنها در جشنواره شهيد رجايي تقدير خواهد شد.
زيويار بيان داشت: امور مربوط به كاركنان ايثارگر استانداري و كاركنان ايثارگر در ساير دستگاه‌هاي اجرايي از طرف استاندار در بخش حوزه كلي امور ايثارگران به اين معاونت تفويض شد تا توجه ويژه‌اي به امور ايثارگران در استان شود.

Commentics

Currently under general maintenance.

Please check back shortly.

   سه شنبه 8 مهر 1393    
میهمان عزیز خوش آمدید
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

جستجو در سايت
تبلیغات

اخبار پربازديد هفته