بانک اطلاعاتی سایر تخصص ها | 4/5/1389 | 6879 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

نتایج اولیه و جزئیات آزمون حفظ کل قرآن مجید اعلام شد

اسامی معرفی شدگان اولیه و برگزاری آزمون حفظ کل قرآن مجید برای متقاضیان استفاده از تسهیلات قانون مصوب مجلس شورای اسلامی توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد. به گزارش خبرنگار مهر، سازمان سنجش در اطلاعیه ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر -

اسامی معرفی شدگان اولیه و برگزاری آزمون حفظ کل قرآن مجید برای متقاضیان استفاده از تسهیلات قانون مصوب مجلس شورای اسلامی توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.
به گزارش خبرنگار مهر، سازمان سنجش در اطلاعیه ای اعلام کرد که فهرست اسامی داوطلبان حافظ کل قرآن مجید دارای مدرک دیپلم یا مدرک پیش دانشگاهی و یا فاقد دیپلم متقاضی مدرک کارشناسی بر روی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org  درج شده است.
 
درادامه این اطلاعیه آمده است که برای دارندگان مدرک کارشناسی علوم قرآنی شرکت کننده در آزمون کد رشته امتحانی 1111 (مجموعه الهیات و معارف اسلامی ـ علوم قرآن و حدیث) آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌ های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال89، براساس تصمیمات اتخاذ شده کمیته آزمون حافظان کل قرآن مجید و با توجه به کثرت افراد مجاز شده و مساعدت بیشتر با آنان، آزمون حفظ کل قرآن مجید در سال جاری در دو مرحله برگزار می ‌شود.
 
در مرحله اول مثل سنوات گذشته آزمون به صورت کتبی خواهد بود که تعداد 50 سوال از30 جزء قرآن مجید پرسیده می ‌شود و متقاضی موظف است آیات خواسته شده را بنویسد و اعراب گذاری کند و برای مرحله دوم که صرفا آزمون شفاهی حفظ کل قرآن مجید خواهد بود، کسانی دعوت خواهند شد که حد نصاب لازم را در آزمون مرحله اول (آزمون کتبی) کسب کنند.
 
زمان آزمون کتبی حفظ قرآن روز جمعه 26 شهریور در تهران خواهد بود و کارت ورود به جلسه آزمون از تاریخ 20 شهریور از طریق سایت سازمان به نشانی www.sanjesh.org  قابل دریافت است که زمان و محل برگزاری در کارت ورود به جلسه درج خواهد شد.
 
زمان برگزاری آزمون شفاهی حفظ کل قرآن برای دارندگان لیسانس علوم قرآنی در اواسط مهرماه و دارندگان دیپلم و غیر دیپلم در اواخر مهر ماه خواهد بود که زمان و مکان دقیق آزمون شفاهی حفظ کل قرآن متعاقبا به اطلاع خواهد رسید. ضمن آنکه اطلاعات کامل در این خصوص بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور درج شده است.


لینک مرتبط 1 : http://www.sanjesh.org

Commentics

Currently under general maintenance.

Please check back shortly.

   دوشنبه 31 شهريور 1393    
میهمان عزیز خوش آمدید
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

جستجو در سايت
تبلیغات

اخبار پربازديد هفته
» امسال 6000 استاد استخدام می شوند | 23/6/1393 | 180 بار مشاهده
» بازتاب خبر | 23/6/1393 | 67 بار مشاهده