بانک اطلاعاتی علوم پزشکی | 9/3/1389 | 2245 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

مهلت مجدد برای ثبت نام داوطلبان آزمون طب سنتی تعیین شد

مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت برای ثبت نام و ارسال مدارک داوطلبان شرکت در دوره دکتری تخصصی (Ph.D) طب سنتی مهلت مجدد تعیین کرد. به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس اعلام مرکز سنجش، داوطلبانی که در مهلت مقرر مو ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر -

مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت برای ثبت نام و ارسال مدارک داوطلبان شرکت در دوره دکتری تخصصی (Ph.D) طب سنتی مهلت مجدد تعیین کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس اعلام مرکز سنجش، داوطلبانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی طب سنتی نشده اند، می توانند در روز 17 خردادماه جاری از ساعت 9 تا 23 به طور همزمان ثبت نام کرده و مدارک خود را ارسال کنند.

مرکز سنجش آموزش پزشکی تاکید کرده است مهلت پیش بینی شده قابل تمدید نیست.

آزمون کتبی چهارمین دوره آزمون دکتری تخصصی Ph.D طب سنتی ایران 8 مرداد برگزار می شود و کارتهای ورود به جلسه آزمون به صورت اینترنتی در روزهای 6 و 7 مرداد قابل دسترسی است. همچنین آزمون شفاهی این دوره از پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی در رشته طب سنتی 13 و 14 مردادماه 89 برگزار خواهد شد و نحوه زمان و مکان به موقع به داوطلبان اطلاع داده می شود.

تاکنون 130 نفر در این دوره از آزمون ثبت نام کرده اند و امکان قبولی چهارمین دوره طب سنتی 22 نفر از میان پزشکان عمومی است که این افراد در دانشگاه های شاهد، علوم پزشکی ایران، علوم پزشکی تهران و علوم پزشکی شهیدبهشتی پذیرفته می شوند.

پذیرش دانشجویان در دو مرحله انجام می شود. در مرحله اول، آزمون کتبی به صورت چهار گزینه ای برگزار شده و اسامی دو برابر ظرفیت پذیرش بر اساس اولویت نمره (کسب حداقل 70 درصد از نمره کل آزمون کتبی) و با در نظر گرفتن سهمیه برای شرکت در مرحله دوم آزمون شفاهی اعلام خواهد شد.


Commentics

Currently under general maintenance.

Please check back shortly.

   پنجشنبه 10 مهر 1393    
میهمان عزیز خوش آمدید
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

جستجو در سايت
تبلیغات

اخبار پربازديد هفته