بانک اطلاعاتی تمام موارد | 9/2/1389 | 2672 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

آغاز ثبت نام در آزمون تغییر رشته دانشگاه پیام نور از 15 اردیبهشت

رئیس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور گفت: ثبت نام دانشجویان متقاضی تغییر رشته دانشگاه پیام نور از 15 تا 31 اردیبهشت سال جاری با مراجعه به مراکز و واحدها انجام می شود. محمدهادی امین ناجی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود:&n ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از مهر -
رئیس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور گفت: ثبت نام دانشجویان متقاضی تغییر رشته دانشگاه پیام نور از 15 تا 31 اردیبهشت سال جاری با مراجعه به مراکز و واحدها انجام می شود.

محمدهادی امین ناجی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: دانشجویان دانشگاه پیام نور می توانند با مراجعه به مراکز و واحدهای این دانشگاه به صورت دستی اقدام به ثبت‌نام برای آزمون تغییر رشته کرده و پس از تایید در مراکز از 1 تا 7 خرداد ماه با مراجعه به سایت گلستان دانشگاه پیام نور نسبت به انتخاب واحد و پرداخت شهریه اقدام کنند.

وی ادامه داد: برگزاری آزمون تغییر رشته در شهریور 89 همزمان با آزمون ترم تابستان و منابع آزمون همانند منابع درسی نیمسال دوم 89-88 است.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور اضافه کرد: دانشجویان به شرط نداشتن تداخل زمانی آزمون تغییر رشته، مجاز به انتخاب دروس ترم تابستان هستند و متقاضیان تغییر رشته توام با انتقال علاوه بر احراز شرایط تغییر رشته (کسب نمره 10 در هر درس و میانگین 12) باید شرایط انتقال را نیز احراز کنند.

وی افزود: برای شرکت در آزمون تغییر رشته گذراندن یک نیمسال کفایت می کند و نیازی به گذراندن 24 واحد درسی نیست اما در صورت تقاضای تغییر رشته توام با انتقال گذراندن 24 واحد درسی با میانگین حداقل 12 واحد الزامی است.


Commentics

Currently under general maintenance.

Please check back shortly.

   جمعه 28 شهريور 1393    
میهمان عزیز خوش آمدید
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

جستجو در سايت
تبلیغات

اخبار پربازديد هفته
» نتایج دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد | 19/6/1393 | 97 بار مشاهده