بانک اطلاعاتی تمام موارد | 22/1/1390 | 4278 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

پذیرش دانشجوی دکتری مطالعات اعتیاد در دانشگاه سمنان

پذیرش دانشجوی دکتری مطالعات اعتیاد در دانشگاه سمنان دانشگاه سمنان برای نخستین بار در سال جاری اقدام به جذب دانشجوی دکتری مطالعات اعتیاد در سال تحصیلی 90-91 می کند. به گزارش خبرگزاری مهر، ایمان الله بیگدلی-رئیس دانش ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر -
پذیرش دانشجوی دکتری مطالعات اعتیاد در دانشگاه سمنان
دانشگاه سمنان برای نخستین بار در سال جاری اقدام به جذب دانشجوی دکتری مطالعات اعتیاد در سال تحصیلی 90-91 می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، ایمان الله بیگدلی-رئیس دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه سمنان گفت: مجموعه تلاشهای صورت گرفته توسط دانشگاه سمنان در بازه زمانی یکسال گذشته منجر به راه اندازی دوره دکترای تخصصی مطالعات اعتیاد و پذیرش دانشجو شد.

وی افزود: پتانسیل علمی دانشکده روانشناسی دانشگاه سمنان به همراه بهره گیری از آزمایشگاههای تخصصی، اساتید مجرب و توانمند، زمینه های لازم برای پرورش متخصصین مورد نیاز جهت فعالیت در حوزه مطالعات اعتیاد را فراهم کرده است.

استاد دانشگاه سمنان در ارتباط با معرفی زمینه کاری و حوزه فعالیت این رشته تحصیلی گفت: دکترای مطالعات اعتیاد از جمله رشته های تخصصی در حوزه روانشناسی بالینی است و در حیطه روانشناختی، پیشگیری، درمان و بازپروری سوء مصرف و وابستگی به مواد مخدر و روانگردان به تربیت متخصصین و کادر هیئت علمی می پردازد.

به گفته بیگدلی، فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد تمامی گرایشهای روانشناسی همچنین پزشکی عمومی می توانند این رشته را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند.

به گزارش مهر، دانشگاه سمنان پس از راه اندازی این رشته برای اولین بار در کشور، از مهر ماه سال جاری اقدام به پذیرش 2 دانشجو در این رشته خواهد کرد. این در حالی است که از مهرماه سال جاری این دانشگاه 75 دانشجوی دکترای دیگر نیز در 22 رشته و گرایش جذب خواهد کرد.

هم اکنون بالغ بر 2 هزار نفر از جمعیت 12 هزار نفری دانشجویان این دانشگاه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا تحصیل می کنند.


Commentics

Currently under general maintenance.

Please check back shortly.

   پنجشنبه 10 مهر 1393    
میهمان عزیز خوش آمدید
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

جستجو در سايت
تبلیغات

اخبار پربازديد هفته