بانک اطلاعاتی تمام موارد | 27/12/1389 | 9519 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

جزئیات نتایج کارشناسی ارشد مجازی تربیت مدرس

جزئیات پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد مجازی تربیت مدرس نتیجه نهایی گزینش علمی آزمون ورودی کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت مدرس براساس رتبه، سهمیه، حدنصاب و ظرفیت اعلام شد. پذیرفته شدگان از روز چهارشنبه 17 فرور ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر -
جزئیات پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد مجازی تربیت مدرس
نتیجه نهایی گزینش علمی آزمون ورودی کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت مدرس براساس رتبه، سهمیه، حدنصاب و ظرفیت اعلام شد.

پذیرفته شدگان از روز چهارشنبه 17 فروردین 90 می توانند با همراه داشتن مدارک لازم نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. این دسته از داوطلبان با رعایت شرایط و ضوابط در اطلاعیه پذیرش دانشجو پذیرفته شده قطعی محسوب خواهند شد.

شرایط و ضوابط پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد مجازی در دانشگاه تربیت مدرس به این شرح است: در این دوره به دانشجویان معافیت تحصیلی داده نمی‏شود، لذا نداشتن منع قانونی ادامه تحصیل از لحاظ خدمت وظیفه برای داوطلبان ذکور الزامی است.

برای پذیرش در رشته مهندسی فناوری اطلاعات، گرایش سیستمهای تکنولوژی اطلاعات (ITS)، تنها داوطلبان دارای مدرک کارشناسی در کلیه رشته های مهندسی، ریاضی، فیزیک، آمار، مدیریت مجاز می شوند.

به منظور پذیرش در رشته مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات (ICT)، فقط داوطلب دارای مدرک کارشناسی در کلیه رشته‏های مهندسی برق، کامپیوتر، فناوری اطلاعات و صنایع مجاز محسوب می شود.

برای  جذب در رشته مدیریت سیستم و بهره‏وری، داوطلب دارای مدرک کارشناسی در تمام رشته‏های مهندسی، علوم پایه، علوم پزشکی، مدیریت و روانشناسی می تواند ثبت نام کند.

پذیرش در رشته آموزش بهداشت،  تنها با مدرک کارشناسی در رشته‏های بهداشت عمومی، علوم تربیتی، علوم اجتماعی، پرستاری، مامایی، بهداشت حرفه‏ای، بهداشت محیط، روانشناسی، مدیریت خدمات بهداشتی- درمانی، هوشبری و اتاق عمل امکانپذیر است.

در رشته حقوق خصوصی فقط داوطلب دارای مدرک کارشناسی در کلیه رشته‏های حقوق (شامل رشته‏‏های حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی، الهیات گرایش فقه و حقوق اسلامی، فقه و حقوق، علوم قضائی) مجاز محسوب می شود.

در صورت مشاهده هر گونه اطلاعات نادرست از جمله عنوان مدرک تحصیلی، زمان فارغ‏التحصیلی و سایر موارد که متقاضی ارائه کرده و منجر به پذیرش وی شود، در هر مرحله از دوره، پذیرش لغو خواهد شد.

دانشجویان این دوره‏ها از خدمات رفاهی از قبیل خوابگاه، وام تحصیلی، یارانه غذای دانشجویی و غیره برخوردار نیستند و می توانند از امکانات آموزشی و کمک آموزشی مانند کتابخانه، مرکز رایانه و مرکز اسناد و مدارک علمی بدون پرداخت هزینه و همچنین از امکانات رفاهی موجود مانند رستوران، مجتمع ورزشی و سایر موارد با هزینه شخصی و طبق مقررات دانشگاه استفاده کنند.

به زودی نتایج رشته مهندسی شیمی نیز اعلام می شود.


Commentics

Currently under general maintenance.

Please check back shortly.

   یکشنبه 30 شهريور 1393    
میهمان عزیز خوش آمدید
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

جستجو در سايت
تبلیغات

اخبار پربازديد هفته
» امسال 6000 استاد استخدام می شوند | 23/6/1393 | 156 بار مشاهده
» بازتاب خبر | 23/6/1393 | 58 بار مشاهده