بانک اطلاعاتی تمام موارد | 6/12/1389 | 9080 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

شرایط پذیرش بدون کنکور دکتری در دانشگاه بوعلی/ پذیرش از طریق اساتید

رئیس دانشگاه بوعلی همدان در ارتباط با شرط جدید پذیرش دانشجوی استعداد درخشان در این دانشگاه گفت: هر استاد نخبه دانشگاه بوعلی همدان می تواند یک دانشجوی استعداد درخشان جذب کند. دکتر علی محمد زلفی گل با اشاره ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر -
رئیس دانشگاه بوعلی همدان در ارتباط با شرط جدید پذیرش دانشجوی استعداد درخشان در این دانشگاه گفت: هر استاد نخبه دانشگاه بوعلی همدان می تواند یک دانشجوی استعداد درخشان جذب کند.
دکتر علی محمد زلفی گل با اشاره به شرایط پذیرش دانشجوی استعداد درخشان دوره دکتری برای سال تحصیلی 90-91 اضافه کرد: تنها شرایط پذیرش دانشجوی استعداد درخشان در این دانشگاه داشتن دو مقاله علمی و معدل 17 در مقطع کارشناسی ارشد است.
 
وی با اشاره به آیین نامه داخلی دانشگاه بوعلی همدان در خصوص جذب دانشجوی استعداد درخشان در دوره دکتری سال 90، اظهار داشت: بر اساس آیین نامه داخلی دانشگاه هر عضو هیئت علمی می تواند یک دانشجوی استعداد درخشان را مازاد بر ظرفیت اعلام شده، پذیرش کند.
 
رئیس دانشگاه بوعلی همدان در ارتباط با آندسته از داوطلبان استعداد درخشان که بیشتر از حد نصاب متقاضی شرکت در دوره های دکتری این دانشگاه هستند، تاکید کرد: گاهی اوقات ظرفیت دانشگاه تنها برای 5 دانشجوی استعداد درخشان است، اما بیشتر از این مقدار متقاضی وجود دارد که در این صورت تنها از طریق برخی مستندات پژوهشی و علمی می توان صلاحیت برترین ها را برای این دوره مشخص کرد.
 
زلفی گل با اشاره به پذیرش دانشجو در تمام رشته های دکتری که در این دانشگاه وجود دارد، از سهمیه پذیرش دانشجویان دوره دکتری برای استادان برجسته این دانشگاه خبر داد و افزود: در یکی دیگر از بندهای این آیین نامه، استادان دانشگاه بوعلی همدان که از نظر علمی در سطح کشور و جهان برجسته هستند، می توانند بر اساس نیاز به انتخاب خود یک دانشجوی استعداد درخشان بدون آزمون یا آزمون در دانشگاه بوعلی همدان جذب کنند.
 
وی خاطرنشان کرد: اختیار پذیرش دانشجوی بدون آزمون یا با آزمون به عهده استادان گذاشته می شود و این پذیرش مازاد بر ظرفیتی است که دانشگاه برای دوره های دکتری در نظر گرفته است.

Commentics

Currently under general maintenance.

Please check back shortly.

   یکشنبه 30 شهريور 1393    
میهمان عزیز خوش آمدید
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

جستجو در سايت
تبلیغات

اخبار پربازديد هفته
» امسال 6000 استاد استخدام می شوند | 23/6/1393 | 159 بار مشاهده
» بازتاب خبر | 23/6/1393 | 59 بار مشاهده