بانک اطلاعاتی علوم پزشکی | 7/12/1389 | 7714 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت
منبع در خواست کننده نیرو دانشگاه علوم پزشكي تهران | جنسیت مورد درخواست مرد و زن | محل سکونت نیرو تمامی استان ها

اعلام نتايج آزمون استخدامي دانشگاه علوم پزشكي تهران در 25 اسفندماه

مدير توسعه سازمان و سرمايه انساني دانشگاه علوم پزشكي تهران هدف از برگزاري آزمون استخدامي دانشگاه را كاهش مشكلات ناشي از كمبود نيروي انساني به خصوص در رشته پرستاري دانس ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از بازار کار -


مدير توسعه سازمان و سرمايه انساني دانشگاه علوم پزشكي تهران هدف از برگزاري آزمون استخدامي دانشگاه را كاهش مشكلات ناشي از كمبود نيروي انساني به خصوص در رشته پرستاري دانست.
به گزارش موج به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکي، در حاشيه آزمون استخدامي دانشگاه علوم پزشكي تهران كه صبح روز جمعه 6 اسفندماه سال جاري برگزار شد، مدير توسعه سازمان و سرمايه انساني دانشگاه گفت: پس از صدور مجوز استخدام پرستاران توسط دولت با نياز سنجي ها و برنامه ريزي كه در وزارت بهداشت با توجه به مشكلات به عمل آمد، سهميه نيرو براي هر دانشگاه در نظر گرفته شده و در همين راستا، دانشگاه علوم پزشكي تهران اقدام به برگزاري آزمون استخدامي در اين رشته و ساير رشته هاي علوم پزشكي كرد.
دكتر نمازي ضمن ابراز رضايت مندي از نحوه برگزاري آزمون، شرايط برگزاري آن را كامل و بدون نقص دانست و گفت: قريب به 200 نفر از شركت كنندگان موفق به اخذ اينترنتي كارت ورود به جلسه آزمون نشده بودند كه با تلاش كاركنان دانشگاه صبح روز آزمون و پيش از برگزاري آن، كارت ورود به جلسه براي آنان صادر شد.
وي با اشاره به اعلام نتايج آزمون گفت: اسامي پذيرفته شدگان مرحله اول آزمون به تعداد دو برابر ظرفيت استخدام، روز 25 اسفندماه سال جاري از طريق سايت دانشگاه به آدرس http://tums.ac.irاعلام و افراد برگزيده پس از سپري كردن مراحل گزينش استخدام خواهند شد.
مدير توسعه سازمان و سرمايه انساني دانشگاه، تصريح كرد: خوشبختانه آزمون استخدامي دانشگاه با حضور قريب به چهار هزار نفر شركت كننده و با همياري و تلاش مستمر مديريت نظارت و توسعه امور عمومي، مديريت آمار و فناوري اطلاعات ، روابط عمومي، گزينش، حراست دانشگاه علوم پزشكي تهران و مسئولين دانشكده ها و تمامي واحدهاي مربوطه برگزار شد.

Commentics

Currently under general maintenance.

Please check back shortly.

   پنجشنبه 27 شهريور 1393    
میهمان عزیز خوش آمدید
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

جستجو در سايت
تبلیغات

اخبار پربازديد هفته
» نتایج دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد | 19/6/1393 | 92 بار مشاهده