بانک اطلاعاتی تمام موارد | 6/12/1389 | 6981 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت
منبع در خواست کننده نیرو ... | جنسیت مورد درخواست مرد و زن | محل سکونت نیرو تمامی استان ها

دستورالعمل تبديل وضعيت نيروهاي قراردادي به پيماني و رسمي

دستورالعمل تبديل وضعيت نيروهاي قراردادي به پيماني و رسمي براساس اين دستورالعمل هر گونه تبديل وضع استخدامي به رسمي و پيماني در سقف سهميه استخدامي دستگاه که به موجب قواني ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا -
دستورالعمل تبديل وضعيت نيروهاي قراردادي به پيماني و رسمي
براساس اين دستورالعمل هر گونه تبديل وضع استخدامي به رسمي و پيماني در سقف سهميه استخدامي دستگاه که به موجب قوانين برنامه هاي پنج ساله تعيين مي‌شود، امکان پذير بوده و هر گونه به کارگيري و يا تبديل وضع خارج از سهميه‌هاي مذکور خلاف قانون و پرداخت وجه به اينگونه افراد تصرف غيرقانوني در اموال عمومي محسوب مي‌شود.
 لطف الله فروزنده معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور با توجه به سوال‌هاي متعدد دستگاه‌هاي اجرايي در خصوص آن دسته از نيروهايي که مي‌توانند به موجب قوانين و مقررات موضوعه نسبت به تبديل وضع آنان اقدام کنند، دستورالعمل تبديل وضعيت نيروهاي قراردادي به پيماني و رسمي را ابلاغ کرد.
بر اين اساس در مواردي که دستگاههاي اجرايي براساس قوانين و مقررات يا آراء قضايي موظف به تبديل وضع برخي از کارمندان خود شده باشند نيز مکلفند با در نظر گرفتن مفاد بند يک راسا نسبت به تبديل وضع اقدام کنند.
همچنين در راستاي اصلاح فرآيندهاي انجام کار از اين پس در هر مرحله تعدادي شماره مستخدم در اختيار وزراء و روساي سازمانهاي مستقل که در راس آنها معاون رئيس جمهور و استانداران قرار مي‌گيرند تا در صورت حصول تمامي شرايط و با رعايت قوانين و مقررات مربوط به واجدين شرايط اعم از افرادي که تبديل وضع مي‌شوند و يا به موجب مجوزهاي قانوني به استخدام دستگاه هاي اجرايي ملي و دستگاه هاي وابسته به آنها يا دستگاه استاني در مي‌آيند تخصيص داده شود.
بر اين اساس، اختصاص شماره‌هاي جديد موکول به اعلام تخصيص شماره‌هاي اختصاص داده شده قبلي به تفکيک براي افراد برابر فرم اطلاعات تدوين شده از سوي اين معاونت و ساير اطلاعات و آمار مربوط و مورد نياز که دستگاههاي اجرايي بايد به استناد ماده 118 قانون مديريت خدمات کشوري در اختيار اين معاونت قرار دهند خواهد بود.
براساس اين ابلاغيه، مسئول حسن اجراي اين بخشنامه بالاترين مقام اجرايي دستگاه و استانداران حسب مورد خواهند بود.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني دولت، بديهي است اقدام دستگاه هاي اجرايي بايد پس از حصول اطمينان از وجود سهميه استخدامي صورت پذيرد. مقتضي است با عنايت به محدوديت‌هاي قانوني موجود در اين زمينه از مکاتبه غير ضرور در اين خصوص اکيداً خودداري فرمايند.

Commentics

Currently under general maintenance.

Please check back shortly.

   چهار شنبه 26 شهريور 1393    
میهمان عزیز خوش آمدید
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

جستجو در سايت
تبلیغات

اخبار پربازديد هفته
» نتایج دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد | 19/6/1393 | 86 بار مشاهده