بانک اطلاعاتی تمام موارد | 18/11/1389 | 22110 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت
منبع در خواست کننده نیرو دستگاه‌هاي خوزستان | جنسیت مورد درخواست مرد و زن | محل سکونت نیرو تمامی استان ها

استخدام رسمي1300 نفر در دستگاه‌هاي خوزستان

معاون پشتيباني و توسعه منابع انساني استاندار خوزستان از استخدام رسمي يك‌هزار و 300 نفر در دستگاه‌هاي دولتي استان خبر داد. سيدكريم حسيني ظهر امروز در شوراي اداري استان با ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری فارس -


معاون پشتيباني و توسعه منابع انساني استاندار خوزستان از استخدام رسمي يك‌هزار و 300 نفر در دستگاه‌هاي دولتي استان خبر داد.
سيدكريم حسيني ظهر امروز در شوراي اداري استان با اشاره به مصوبه سفر هيئت دولت به خوزستان مبني بر صدور مجوز استخدام رسمي 3 هزار نفر، گفت: به زودي يك هزار و 300 نفر در ادارات و سازمان‌هاي دولتي و شهرستان‌هاي تازه تاسيس استخدام مي‌شوند.
وي با بيان اينكه مجوز استخدام 924 نفر در دانشگاه علوم پزشكي صادر شده است، افزود: مجوز استخدام 400 نفر در سازمان‌هاي مختلف به ويژه در شهرستان‌هاي تازه تاسيس نيز ابلاغ شده است.
حسيني ادامه داد: 441 نفر نيروي آموزشي به عنوان سهميه براي آموزش و پرورش خوزستان تعيين شده كه مجوز آن هنوز صادر نشده است.
وي تاكيد كرد: نيروهاي جديد شهرستان‌هاي تازه‌ تاسيس بايد در همان محل به كار گرفته شوند.
معاون استاندار خوزستان همچنين به كارگيري نيرو در سازمان‌هاي دولتي با عنوان نيروهاي طرحي اعم از طرح‌هاي عمراني و غيره را غيرمجاز اعلام كرد و افزود: بر اساس قانون خدمات كشوري ادارات دولتي مجاز به استخدام به سه صورت رسمي، پيماني و كارمعين هستند.
وي با اشاره به اينكه در بيشتر سازمان‌ها مشاهده شده كه نيروي انساني به صورت طرحي به كارگرفته مي‌شود، تصريح كرد: قطعا در سال آينده اين مسئله در ارزيابي مديران در نظر گرفته مي‌شود.
حسيني در ادامه در مورد فناوري اطلاعات ( IT ) و اتوماسيون خدمات اداري، اظهار داشت: با راه‌اندازي دفاتر پيشخوان دولت، مي‌توان ارائه بسياري از خدمات را از جمله در بخش آبفا، خدمات شهرداري و خدمات درماني به اين دفاتر واگذار كرد.
به گفته وي، با راه‌اندازي اين طرح علاوه بر رفع مشكل كمبود نيروي انساني، اصل 44 قانون اساسي نيز اجرا مي‌شود.
وي نامه اخير استانداري خوزستان به ادارات دولتي را يادآور شد و گفت: با توجه به اينكه قرار است ادارات در بعضي شهرستان‌ها ادغام شوند و ساختمان‌هاي مازاد ادارات دولتي نيز واگذار شود، مديران نظرات خود را در شوراي برنامه‌ريزي اعلام كنند.
حسيني اجراي طرح جامع در استان در زمينه فناوري اطلاعات را از برنامه‌هاي سال آينده استان عنوان كرد و افزود: با واگذار شدن شركت مخابرات به بخش خصوصي ايجاد زيرساخت‌ها در بعضي شهرستان‌ها با مشكلاتي مواجه است و سازمان‌ها و شهرستان‌هايي كه در اين زمينه زيرساخت‌ها و تجهيزات فناوري اطلاعات و اينترنت مشكلاتي دارند از هم‌اكنون چاره‌انديشي كنند.

Commentics

Currently under general maintenance.

Please check back shortly.

   جمعه 28 شهريور 1393    
میهمان عزیز خوش آمدید
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

جستجو در سايت
تبلیغات

اخبار پربازديد هفته
» نتایج دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد | 19/6/1393 | 92 بار مشاهده