بانک اطلاعاتی تمام موارد | 14/10/1389 | 34388 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت
منبع در خواست کننده نیرو صنعت نفت | جنسیت مورد درخواست مرد و زن | محل سکونت نیرو تمامی استان ها

15 هزار نفر در صنعت نفت استخدام مي‌شوند

دكتر سيدعليرضا ميرمحمد صادقي گفت: وزارت نفت تا پايان برنامه پنجم حداقل 15 هزار نفر نيروي انساني جديد جذب خواهد كرد. معاون وزير نفت در توسعه منابع انساني و مديريت با تاكيد بر اين كه اولويت جذب نيرو در صنعت نفت با نخبگان و مم ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر - دكتر سيدعليرضا ميرمحمد صادقي گفت: وزارت نفت تا پايان برنامه پنجم حداقل 15 هزار نفر نيروي انساني جديد جذب خواهد كرد.

معاون وزير نفت در توسعه منابع انساني و مديريت با تاكيد بر اين كه اولويت جذب نيرو در صنعت نفت با نخبگان و ممتازان رشته هاي مرتبط دانشگاهي با صنعت نفت است، گفت: كمبود نيرو در اين صنعت نيز با برگزاري آزمون استخدامي تامين خواهد شد.
وي اولويت كنوني جذب نيرو در صنعت نفت را به ترتيب فارغ التحصيلان رشته هاي فني از قبيل مهندسي صنايع و آي تي در مقاطع دكترا، فوق ليسانس و ليسانس اعلام كرد و گفت: در آينده نزديك ساختار منابع انساني اين صنعت بيش از پيش دانش محور خواهد شد.

به گزارش شانا، دكتر عليرضا ميرمحمد صادقي پيش از اين از جذب سه هزار نفر از فارغ التحصيلان دانشگاهي كشور از طريق مصاحبه و آزمون در صنعت نفت تا پايان سال جاري خبر داد و به شانا گفته بود: امسال جذب نيرو در صنعت نفت به دو روش برگزاري آزمون استخدامي در شركت هاي ملي گاز ايران و نفت ايران و جذب فارغ التحصيلان ممتاز دانشگاه ها خواهد بود.
وي افزوده بود: هم اكنون مرحله تصويب خواهي آزمون استخدامي سال جاري در صنعت نفت انجام شده و مجوزهاي لازم از وزير نفت دريافت و به شركت هاي مربوطه ابلاغ شده است.
به گفته ميرمحمدصادقي، تا كنون بيش از چهار هزار نفر از دانش ‌آموختگان 70 دانشگاه كشور در پايگاه اينترنتي ثبت‌نام از دانش‌آموختگان ممتاز وزارت نفت براي كار ثبت نام كرده‌اند و به زودي به منظور مشخص شدن تعداد دقيق اين افراد مصاحبه اي با آنها انجام خواهد شد، زيرا ممكن است تا كنون برخي از اين افراد در ديگر مراكز و سازمان هاي دولتي جذب شده باشند.
با به كارگيري سيستم مكانيزه، خطاي نيروي انساني كاهش يافته و بسترهاي پاسخگويي شفاف به مراجعه كنندگان فراهم شده است، با اين روش متقاضيان مي توانند از دورترين نقاط كشور درخواست هاي جذب خود را ارائه كنند و پس از بررسي و اعمال امتيازبنـدي، از آنان دعوت خواهد شد.

Commentics

Currently under general maintenance.

Please check back shortly.

   سه شنبه 1 مهر 1393    
میهمان عزیز خوش آمدید
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

جستجو در سايت
تبلیغات

اخبار پربازديد هفته
» امسال 6000 استاد استخدام می شوند | 23/6/1393 | 194 بار مشاهده
» بازتاب خبر | 23/6/1393 | 73 بار مشاهده