بانک اطلاعاتی تمام موارد | 26/9/1388 | 12168 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت
منبع در خواست کننده نیرو پالایشگاه بیدبلند | جنسیت مورد درخواست مرد و زن | محل سکونت نیرو تمامی استان ها

وزارت نفت با استخدام نیرو در پالایشگاه بیدبلند موافقت کرد

یک مقام مسئول در شرکت گاز از استخدام یکصد نفر نیروی انسانی جدید در پالایشگاه گاز بیدبلند دو خبر داد و گفت: مجوزهای لازم برای جذب این تعداد نیروی جوان از وزارت نفت اخذ شده است. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شرک ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از مهر - یک مقام مسئول در شرکت گاز از استخدام یکصد نفر نیروی انسانی جدید در پالایشگاه گاز بیدبلند دو خبر داد و گفت: مجوزهای لازم برای جذب این تعداد نیروی جوان از وزارت نفت اخذ شده است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شرکت پالایش گاز بیدبلند دو، تیمور جدیدالاسلامی با اشاره به جذب یکصد نفر نیروی جدید برای مدیریت و راهبری بخش‌های مختلف پالایشگاه در دست ساخت گاز یبد بلند دو، اظهار کرد: کلیه مراحل قانونی استخدام این نیروها انجام گرفته و در حال حاضر دوره‌های آموزشی و بدو استخدام این نیروها در حال انجام است.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه برای جذب این تعداد نیروی جوان مجوزهای لازم پیشتر از وزارت نفت اخذ شده بود، تصریح کرد: کلیه تشریفات قانونی لازم برای آموزش و استخدام این افراد انجام شده و با تکمیل دور‌ه‌های آموزشی و آموزش عملی فعالیت آنها آغاز خواهد شد.
رئیس منابع انسانی شرکت پالایش گاز بیدبلند دو با یادآوری اینکه هم اکنون در نمودار سازمانی شرکت پالایش گاز بیدبلند دو حضور 84 سمت پیش‌بینی شده است، بیان کرد: این درحالی است که هم ‌اکنون در ستاد شرکت پالایش گاز بید بلند دو و سایتهای اجرائی حدود 42 نفر مشغول به کار هستند.
به گزارش مهر، هدف از ساخت پالایشگاه گاز بیدبلند2 شیرین‌سازی و فرآورش روزانه 57 میلیون مترمکعب گاز طبیعی برای تامین گاز مورد نیاز مشترکان مختلف کشور است که بخشی از آن برای تزریق صیانتی اختصاص می ‌یابد.
پیش‌بینی می‌شود با ساخت پالایشگاه گاز بیدبلند2 سالانه حدود 15 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی، بیش از یک میلیون تن اتان، 1.5 میلیون تن پروپان و بوتان به ظرفیت تولید گاز و سایر محصولات گازی کشور افزوده شود.
هم اکنون ساخت پالایشگاه گاز بیدبلند2 در سه بخش تأسیسات پالایشگاهی، خطوط لوله و تأسیسات ذخیره‌سازی در ماهشهر و تأسیسات غیر صنعتی در 15 کیلومتری شمال‌ غربی بهبهان در حال انجام است.

Commentics

Currently under general maintenance.

Please check back shortly.

   پنجشنبه 27 شهريور 1393    
میهمان عزیز خوش آمدید
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

جستجو در سايت
تبلیغات

اخبار پربازديد هفته
» نتایج دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد | 19/6/1393 | 87 بار مشاهده