بانک اطلاعاتی تمام موارد | 15/12/1390 | 507 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

امروز آخرین مهلت ثبت نام متقاضیان جذب هیأت علمی

وزارت علوم طی 2 فراخوان در سال جاری اقدام به جذب بیش از 7 هزار عضو هیأت علمی در دانشگاههای دولتی کشور می کند. نخستین فراخوان در شهریورماه آغاز شد و عده ای از داوطلبان که حائز شرایط نبودند برای فراخوان دوم که از آذرماه آغاز ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر -

وزارت علوم طی 2 فراخوان در سال جاری اقدام به جذب بیش از 7 هزار عضو هیأت علمی در دانشگاههای دولتی کشور می کند. نخستین فراخوان در شهریورماه آغاز شد و عده ای از داوطلبان که حائز شرایط نبودند برای فراخوان دوم که از آذرماه آغاز شد اعلام آمادگی کردند.

فراخوان دوم جذب هیأت علمی با اعلام وزارت علوم از نیمه آذر ماه آغاز شد که در این مدت پس از بارگذاری نیازها از سوی دانشگاهها نوبت به ثبت نام و تعیین اولویت دانشگاهها رسید.

امروز دوشنبه 15 اسفندماه نیز آخرین مهلت برای ثبت نام داوطلبان در جذب هیأت علمی دانشگاههاست  و این مهلت به احتمال زیاد تا چند روز آینده تمدید می شود.

محمدرضا مردانی - رئیس مرکز جذب وزارت علوم پیش از این با یادآوری جذب 7 هزار عضو هیات علمی تا پایان سال جاری، تاکید کرد که جذب این تعداد تنها برای دانشگاههای دولتی در نظر گرفته شده است.
 
با توجه به اینکه در دومین فراخوان جذب، دانشگاههای غیردولتی و موسسات وابسته به دستگاههای اجرایی هم شرکت کرده اند، سهمیه جذب آنان در این 7 هزار نفر گنجانده نشده و 2 هزار هیات علمی برای این گروه از دانشگاهها و موسسات در فراخوان دوم، جذب خواهد شد.

لینک مرتبط 1 : http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?NewsID=1551774

Commentics

Currently under general maintenance.

Please check back shortly.

   یکشنبه 30 شهريور 1393    
میهمان عزیز خوش آمدید
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

جستجو در سايت
تبلیغات

اخبار پربازديد هفته
» امسال 6000 استاد استخدام می شوند | 23/6/1393 | 171 بار مشاهده
» بازتاب خبر | 23/6/1393 | 62 بار مشاهده