بانک اطلاعاتی علوم انسانی -> ارتباطات و علوم اجتماعی | 26/3/1388 | 1459 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

فرزندان و همسران جانبازان 25 تا 49 درصد مشمول اضافه ظرفیت طرح شاهد می شوند

مدیرکل آموزش عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: اضافه ظرفیت طرح شاهد به فرزندان و همسران جانبازان 25 تا 49 درصد که مجاز به انتخاب رشته شده باشند، تعلق می گیرد. رضا صحرایی در گفتگو با خبرنگار حیات، با اشاره به این مطلب، گفت ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از حیات -

مدیرکل آموزش عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: اضافه ظرفیت طرح شاهد به فرزندان و همسران جانبازان 25 تا 49 درصد که مجاز به انتخاب رشته شده باشند، تعلق می گیرد.
رضا صحرایی در گفتگو با خبرنگار حیات، با اشاره به این مطلب، گفت: به استناد تبصره یک ماده الزام اضافه ظرفیت طرح شاهد برای ورود به دانشگاه ها همچون سال های گذشته به فرزندان و همسران جانبازان 25 تا 49 درصد تعلق می گیرد.
وی با اشاره به اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران ده روز پس از برگزاری آزمون سراسری دانشگاه ها از فرزندان و همسران جانبازان 25 تا 49 درصد برای ثبت نام دعوت می کند، اضافه کرد: فرزندان و همسران جانبازان 25 تا 49 درصد که براساس کارنامه خود مجاز به انتخاب رشته شده باشند می توانند به آدرس
www.isaar.ir مراجعه کنند و از امکانات سامانه تایید سهمیه هوشمند بهره مند شوند.
صحرایی با اشاره به اینکه کد رهگیری برای افراد مجاز به انتخاب رشته در سامانه تایید سهمیه هوشمند صادر می شود افزود: بدیهی است افرادی می توانند از کد رهگیری مزبور استفاده کنند که مجاز به انتخاب رشته شده باشند.
وی در پایان با اشاره به اینکه تخصیص مانده سهمیه ایثارگران برای ورود به دانشگاه ها همانند سال های گذشته است و تغییری در آن حاصل نشده، گفت: بررسی کارشناسانه طرح سازمان سنجش برای نحوه تخصیص اضافه سهمیه ایثارگران داوطلب ورود به دانشگاه ها کماکان ادامه دارد.


لینک مرتبط 1 : http://hayat.ir/?lang=fa&page=showbody_news&row_id=47508

Commentics

Currently under general maintenance.

Please check back shortly.

   پنجشنبه 10 مهر 1393    
میهمان عزیز خوش آمدید
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

جستجو در سايت
تبلیغات

اخبار پربازديد هفته