بانک اطلاعاتی تمام موارد | 31/1/1390 | 3259 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

جزئیات انتقالی و مهمانی دانشجویان در سال90/ ثبت نام متقاضیان از فردا

جزئیات انتقالی و مهمانی دانشجویان در سال90/ ثبت نام متقاضیان از فردا مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم از آغاز ثبت الکترونیکی درخواست دانشجویان دانشگاههای دولتی و دانشگاههای غیرانتفاعی برای انتقال و مهمانی ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مهر -
جزئیات انتقالی و مهمانی دانشجویان در سال90/ ثبت نام متقاضیان از فردا
مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم از آغاز ثبت الکترونیکی درخواست دانشجویان دانشگاههای دولتی و دانشگاههای غیرانتفاعی برای انتقال و مهمانی از پنجشنبه اول اردیبهشت خبر داد و گفت: شرایط آئین نامه نقل و انتقال و مهمانی مشمول دانشجویان ورودی 86 به بعد است.

مجتبی بذرافشان در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: آئین نامه میهمانی و انتقال دانشجویان دوره های کاردانی و کارشناسی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی در راستای تسهیل نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان برای دانشجویان کلیه دانشگاههای دولتی، غیرانتفاعی، پیام نور و جامع علمی کاربردی قابل اجرا است.

مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم اضافه کرد: دانشجویان دانشگاههای دولتی و دانشگاهها و موسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی که متقاضی انتقال و مهمانی هستند انحصارا از طریق سامانه اینترنتی نقل و انتقال باید درخواستشان را ثبت کنند.

وی ادامه داد: دانشجویان دانشگاههای پیام نور و جامع علمی کاربردی که متقاضی انتقال و مهمانی هستند هر چند از تسهیلات آئین نامه جدید نقل و انتقال استفاده می کنند اما چون واحد مرکزی دارند ساز و کار خودشان برای انتقال و مهمانی را دارند.

بذرافشان در پاسخ به اینکه دانشجویان دانشگاههای دولتی و غیرانتفاعی کدام ورودی ها می توانند از ابتدای اردیبهشت ماه از طریق سامانه اینترنتی نقل و انتقال درخواست الکترونیکی شان را ثبت کنند نیز به مهر گفت: شرایط آئین نامه نقل و انتقال و مهمانی مشمول دانشجویان ورودی 86 به بعد است.

مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم تأکید کرد: متقاضیان انتقال و مهمانی تا پایان اردیبهشت ماه 90 فرصت دارند درخواست هایشان را ارائه کنند و پس از آن دیگر سامانه نقل و انتقال بسته می شود.

Commentics

Currently under general maintenance.

Please check back shortly.

   چهار شنبه 9 مهر 1393    
میهمان عزیز خوش آمدید
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

جستجو در سايت
تبلیغات

اخبار پربازديد هفته