بانک اطلاعاتی تربیت بدنی ، علوم ورزشی | 17/8/1389 | 355 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

آزمون عملي پذيرفته شدگان تربيت بدني و علوم ورزشي آخرهفته برگزار مي شود آزمون عملي پذيرفته شدگان تربي

'حسين توكلي' روز دوشنبه افزود: آزمون عملي تربيت بدني و علوم ورزشي براي خواهران در روز پنج شنبه 20 آبان و براي برادران معرفي شده در روز جمعه، 21 آبان ماه در 11 شهرستان مختلف كشور برگزار خواهد شد. وي تعداد معرفي شدگان چندبرابر ظ ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا - 'حسين توكلي' روز دوشنبه افزود: آزمون عملي تربيت بدني و علوم ورزشي براي خواهران در روز پنج شنبه 20 آبان و براي برادران معرفي شده در روز جمعه، 21 آبان ماه در 11 شهرستان مختلف كشور برگزار خواهد شد.
وي تعداد معرفي شدگان چندبرابر ظرفيت رشته هاي تربيت بدني و علوم ورزشي در آزمون هاي امسال را 12 هزار و 530 نفر ذكر كرد و اظهار داشت: آزمون عملي تربيت بدني و علوم ورزشي براي هفت هزار و 376 نفر زن و پنج هزار و 154 نفر مرد معرفي شده از ميان متقاضيان شركت كننده در سه آزمون سراسري، كارداني به كارشناسي و فني و حرفه اي به اجرا گذاشته مي شود.
توكلي گفت: اطلاعيه راهنما مربوط به شرايط و ضوابط شركت در آزمون عملي تربيت بدني و علوم ورزشي در نشريه پيك سنجش روزهاي دوشنبه، 10 و 17 آبان ماه منتشر شده و بر روي پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org قرار داده شده است.
به گفته وي، معرفي شدگان چندبرابر رشته هاي تربيت بدني و علوم ورزشي بايد بر حسب مورد، خواهران از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه و برادران از ساعت 8 صبح روز جمعه به حوزه هاي پيش بيني شده در اطلاعيه براي انجام آزمون عملي، معاينه پزشكي و تست هاي سلامت و تندرستي مراجعه كنند.
معاون سازمان سنجش افزود: هريك از معرفي شدگان بايد براي انجام معاينه پزشكي و تست سلامت و تندرستي، مبلغ 55 هزار ريال به شماره حساب مشخص شده در اطلاعيه نزد بانك ملي شعبه ميرعماد تهران كد 187 به نام درآمدهاي اختصاصي پژوهشكده تربيت بدني و علوم ورزشي واريز كنند و مبلغ 38 هزار ريال نيز براي شركت در آزمون عملي بپردازند.
وي تاكيد كرد: معرفي شدگان ضرورت دارد به هنگام شركت در آزمون عملي، مدارك لازم شامل يك قطعه عكس سه در چهار، اصل هر دو فيش واريزي به مبلغ هاي 55 هزار ريال و 38 هزار ريال، لباس و كفش ورزشي، اصل شناسنامه و يا اصل كارت ملي را به همراه داشته باشند.

Commentics

Currently under general maintenance.

Please check back shortly.

   سه شنبه 8 مهر 1393    
میهمان عزیز خوش آمدید
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

جستجو در سايت
تبلیغات

اخبار پربازديد هفته