بانک اطلاعاتی تربیت بدنی ، علوم ورزشی | 17/8/1389 | 352 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

آزمون عملي پذيرفته شدگان تربيت بدني و علوم ورزشي آخرهفته برگزار مي شود آزمون عملي پذيرفته شدگان تربي

'حسين توكلي' روز دوشنبه افزود: آزمون عملي تربيت بدني و علوم ورزشي براي خواهران در روز پنج شنبه 20 آبان و براي برادران معرفي شده در روز جمعه، 21 آبان ماه در 11 شهرستان مختلف كشور برگزار خواهد شد. وي تعداد معرفي شدگان چندبرابر ظ ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا - 'حسين توكلي' روز دوشنبه افزود: آزمون عملي تربيت بدني و علوم ورزشي براي خواهران در روز پنج شنبه 20 آبان و براي برادران معرفي شده در روز جمعه، 21 آبان ماه در 11 شهرستان مختلف كشور برگزار خواهد شد.
وي تعداد معرفي شدگان چندبرابر ظرفيت رشته هاي تربيت بدني و علوم ورزشي در آزمون هاي امسال را 12 هزار و 530 نفر ذكر كرد و اظهار داشت: آزمون عملي تربيت بدني و علوم ورزشي براي هفت هزار و 376 نفر زن و پنج هزار و 154 نفر مرد معرفي شده از ميان متقاضيان شركت كننده در سه آزمون سراسري، كارداني به كارشناسي و فني و حرفه اي به اجرا گذاشته مي شود.
توكلي گفت: اطلاعيه راهنما مربوط به شرايط و ضوابط شركت در آزمون عملي تربيت بدني و علوم ورزشي در نشريه پيك سنجش روزهاي دوشنبه، 10 و 17 آبان ماه منتشر شده و بر روي پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org قرار داده شده است.
به گفته وي، معرفي شدگان چندبرابر رشته هاي تربيت بدني و علوم ورزشي بايد بر حسب مورد، خواهران از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه و برادران از ساعت 8 صبح روز جمعه به حوزه هاي پيش بيني شده در اطلاعيه براي انجام آزمون عملي، معاينه پزشكي و تست هاي سلامت و تندرستي مراجعه كنند.
معاون سازمان سنجش افزود: هريك از معرفي شدگان بايد براي انجام معاينه پزشكي و تست سلامت و تندرستي، مبلغ 55 هزار ريال به شماره حساب مشخص شده در اطلاعيه نزد بانك ملي شعبه ميرعماد تهران كد 187 به نام درآمدهاي اختصاصي پژوهشكده تربيت بدني و علوم ورزشي واريز كنند و مبلغ 38 هزار ريال نيز براي شركت در آزمون عملي بپردازند.
وي تاكيد كرد: معرفي شدگان ضرورت دارد به هنگام شركت در آزمون عملي، مدارك لازم شامل يك قطعه عكس سه در چهار، اصل هر دو فيش واريزي به مبلغ هاي 55 هزار ريال و 38 هزار ريال، لباس و كفش ورزشي، اصل شناسنامه و يا اصل كارت ملي را به همراه داشته باشند.

Commentics

Currently under general maintenance.

Please check back shortly.

   چهار شنبه 26 شهريور 1393    
میهمان عزیز خوش آمدید
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

جستجو در سايت
تبلیغات

اخبار پربازديد هفته
» نتایج دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد | 19/6/1393 | 82 بار مشاهده