بانک اطلاعاتی تمام موارد | 10/5/1389 | 2219 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش پولی شد

قائم مقام سازمان سنجش گفت: داوطلبان برای انتخاب رشته مجازی با ورود به سایت سازمان و پرداخت حق الزحمه ای به مبلغ چهار هزار تومان از طریق سیستم atm بانک های صادرات و ملی می توانند وارد این سامانه شوند و از امکان انتخاب رشته مج ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مجمع متخصصین ایران - قائم مقام سازمان سنجش گفت: داوطلبان برای انتخاب رشته مجازی با ورود به سایت سازمان و پرداخت حق الزحمه ای به مبلغ چهار هزار تومان از طریق سیستم atm بانک های صادرات و ملی می توانند وارد این سامانه شوند و از امکان انتخاب رشته مجازی برخوردار شوند.
به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه برنا، ابراهیم خدایی، قائم مقام سازمان سنجش و آموزش کشور صبح امروز در نشست خبری اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری گفت: امسال 89 درصد حاضرین در جلسات آزمون سراسری مجاز به انتخاب رشته شناخته شده اند.
وی در خصوص انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش توضیح داد: داوطلبان برای انتخاب رشته مجازی با ورود به سایت سازمان و پرداخت حق الزحمه ای به مبلغ چهار هزار تومان از طریق سیستم atm بانک های صادرات و ملی می توانند وارد این سامانه شوند و از امکان انتخاب رشته مجازی برخوردار شوند.
خدایی با اشاره به نظرسنجی که سازمان سنجش از داوطلبان آزمون امسال به عمل آورده،گفت: 898 هزار و 390 نفر در نظر سنجی سازمان شرکت کردند و طبق این نظرسنجی 9/93 درصد از داوطلبان کیفیت اطلاع رسانی سازمان در خصوص برگزاری آزمون را خوب و بسیار خوب ارزیابی کردند.
وی اضافه کرد: طبق این نظرسنجی حدود 20 درصد از داوطلبان ثبت نام خودرا در منزل، 4/13 درصد از طریق مراکز پستی، 4/61 از طریق کافی نت و، و 8/5 درصد نیز از طریق فرهنگ سراها ، ادارات و سایر اماکن اقدام به ثبت نام آزمون سراسری کردند.
قائم مقام سازمان سنجش ادامه داد: در خصوص حوزه برگزاری آزمون و برخورد کادر اجرایی و امکانات حوزه آزمون 7/74 درصد داوطلبان آن را خوب و خیلی خوب، 7/11 درصد ضعیف و 6/3 درصد خیلی ضعیف ارزیابی کرده اند.
وی اضافه کرد: در بحث علاقمندی د اوطلب به تحصیل در رشته مورد علاقه و در استان محل زندگی 9/90 درصد داوطلبان کاملا موافق این امر بودند. و حدود 74 درصد از داوطلبان نیز با تمرکز مراحل آزمون ها موافق بودند.
وی ادامه داد: در خصوص ارزیابی روش های سنجش جدید از داوطلبان و حد نصاب قرار گرفتن دروس عمومی و ملاک پذیرش در دروس اختصاصی 84 درصد داوطلبان موافق این موضوع بودند.
خدایی تاکید کرد: سازمان سنجش پتانسیل پاسخگویی به صورت حضوری به داوطلبان را ندارد و آنها باید از طریق سایت با سازمان در ارتباط باشند و ما سعی می کنیم در عرض سه روز سوالات کاربران را پاسخ دهیم و قبل از انتخاب رشته در 16 مرداد به تمام سوالات و ابهامات و سوالات داوطلبان رسیدگی کنیم.

Commentics

Currently under general maintenance.

Please check back shortly.

   جمعه 28 شهريور 1393    
میهمان عزیز خوش آمدید
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

جستجو در سايت
تبلیغات

اخبار پربازديد هفته
» نتایج دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد | 19/6/1393 | 99 بار مشاهده