بانک اطلاعاتی تمام موارد | 10/5/1389 | 2234 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش پولی شد

قائم مقام سازمان سنجش گفت: داوطلبان برای انتخاب رشته مجازی با ورود به سایت سازمان و پرداخت حق الزحمه ای به مبلغ چهار هزار تومان از طریق سیستم atm بانک های صادرات و ملی می توانند وارد این سامانه شوند و از امکان انتخاب رشته مج ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از خبرگزاری مجمع متخصصین ایران - قائم مقام سازمان سنجش گفت: داوطلبان برای انتخاب رشته مجازی با ورود به سایت سازمان و پرداخت حق الزحمه ای به مبلغ چهار هزار تومان از طریق سیستم atm بانک های صادرات و ملی می توانند وارد این سامانه شوند و از امکان انتخاب رشته مجازی برخوردار شوند.
به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه برنا، ابراهیم خدایی، قائم مقام سازمان سنجش و آموزش کشور صبح امروز در نشست خبری اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری گفت: امسال 89 درصد حاضرین در جلسات آزمون سراسری مجاز به انتخاب رشته شناخته شده اند.
وی در خصوص انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش توضیح داد: داوطلبان برای انتخاب رشته مجازی با ورود به سایت سازمان و پرداخت حق الزحمه ای به مبلغ چهار هزار تومان از طریق سیستم atm بانک های صادرات و ملی می توانند وارد این سامانه شوند و از امکان انتخاب رشته مجازی برخوردار شوند.
خدایی با اشاره به نظرسنجی که سازمان سنجش از داوطلبان آزمون امسال به عمل آورده،گفت: 898 هزار و 390 نفر در نظر سنجی سازمان شرکت کردند و طبق این نظرسنجی 9/93 درصد از داوطلبان کیفیت اطلاع رسانی سازمان در خصوص برگزاری آزمون را خوب و بسیار خوب ارزیابی کردند.
وی اضافه کرد: طبق این نظرسنجی حدود 20 درصد از داوطلبان ثبت نام خودرا در منزل، 4/13 درصد از طریق مراکز پستی، 4/61 از طریق کافی نت و، و 8/5 درصد نیز از طریق فرهنگ سراها ، ادارات و سایر اماکن اقدام به ثبت نام آزمون سراسری کردند.
قائم مقام سازمان سنجش ادامه داد: در خصوص حوزه برگزاری آزمون و برخورد کادر اجرایی و امکانات حوزه آزمون 7/74 درصد داوطلبان آن را خوب و خیلی خوب، 7/11 درصد ضعیف و 6/3 درصد خیلی ضعیف ارزیابی کرده اند.
وی اضافه کرد: در بحث علاقمندی د اوطلب به تحصیل در رشته مورد علاقه و در استان محل زندگی 9/90 درصد داوطلبان کاملا موافق این امر بودند. و حدود 74 درصد از داوطلبان نیز با تمرکز مراحل آزمون ها موافق بودند.
وی ادامه داد: در خصوص ارزیابی روش های سنجش جدید از داوطلبان و حد نصاب قرار گرفتن دروس عمومی و ملاک پذیرش در دروس اختصاصی 84 درصد داوطلبان موافق این موضوع بودند.
خدایی تاکید کرد: سازمان سنجش پتانسیل پاسخگویی به صورت حضوری به داوطلبان را ندارد و آنها باید از طریق سایت با سازمان در ارتباط باشند و ما سعی می کنیم در عرض سه روز سوالات کاربران را پاسخ دهیم و قبل از انتخاب رشته در 16 مرداد به تمام سوالات و ابهامات و سوالات داوطلبان رسیدگی کنیم.

Commentics

Currently under general maintenance.

Please check back shortly.

   سه شنبه 8 مهر 1393    
میهمان عزیز خوش آمدید
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

جستجو در سايت
تبلیغات

اخبار پربازديد هفته