بانک اطلاعاتی تمام موارد | 26/2/1389 | 7583 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون مرحله دوم مدارس سمپاد اعلام شد

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش شیوه نامه شرکت در آزمون ورودی مرحله دوم مدارس راهنمایی سمپاد در سال 89 را اعلام کرد.به گزارش سرویس اجتماعی برنا،  محمدتقی صابری در این باره گفت: کلیه دانش‌آموزانی که در مرحله اول آزمون ورودی ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از برنا - رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش شیوه نامه شرکت در آزمون ورودی مرحله دوم مدارس راهنمایی سمپاد در سال 89 را اعلام کرد.
به گزارش سرویس اجتماعی برنا،  محمدتقی صابری در این باره گفت: کلیه دانش‌آموزانی که در مرحله اول آزمون ورودی قبول شده‌اند، می‌توانند از ساعت 13 فردا، یکشنبه لغایت ساعت 20 روز چهارشنبه بیست و نهم اردیبهشت با مراجعه به سایت سازمان سمپاد به نشانی http://sampad.medu.ir مراجعه و با توجه به کد رهگیری خود کارت شرکت در آزمون مرحله دوم را دریافت نمایند.
به گفته صابری آزمون مرحله دوم مدارس راهنمایی سمپاد راس ساعت 9 صبح روز جمعه مورخ سی و یکم اردیبهشت به صورت همزمان در سراسر کشور اجرا می‌شود.
رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد: داوطلبان باید در روز برگزاری آزمون کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی معتبر خود را به همراه داشته باشند.
صابری در پایان افزود: داوطلبان می‌توانند در صورت بروز احتمالی مشکل در دریافت کارت ورود به جلسه به واحد سنجش آموزش و پرورش مناطق یا اداره سنجش آموزش و پرورش استان مربوطه مراجعه کنند.

لینک مرتبط 1 : http://sampad.medu.ir

Commentics

Currently under general maintenance.

Please check back shortly.

   سه شنبه 25 شهريور 1393    
میهمان عزیز خوش آمدید
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

جستجو در سايت
تبلیغات

اخبار پربازديد هفته
» نتایج دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد | 19/6/1393 | 76 بار مشاهده