بانک اطلاعاتی تمام موارد | 27/12/1388 | 2667 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

اسامی پذیرفته شدگان دوره های پودمانی دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد

اسامی پذیرفته شدگان دوره های پودمانی دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد نتایج پذیرش نهایی رشته‌های متمرکز و نیمه‌متمرکز دوره‌های کاردانی علمی کاربردی پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی بر روی پایگاه الکترونیکی سازما ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از مهر -
اسامی پذیرفته شدگان دوره های پودمانی دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد
نتایج پذیرش نهایی رشته‌های متمرکز و نیمه‌متمرکز دوره‌های کاردانی علمی کاربردی پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی بر روی پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، کلیه پذیرفته ‌شدگان باید در یکی از روزهای شنبه 14 تا چهارشنبه 18 فروردین ماه 89 با در دست داشتن مدارک لازم و توجه به کد رشته محل قبولی به محل های تعیین شده در دفترچه راهنمای پذیرش و مراکز آموزش علمی کاربردی مراجعه کنند.

شروع کلاسها متعاقباً از طریق مراکز آموزش علمی کاربردی به اطلاع پذیرفته شدگان می رسد. همچنین بر اساس ضوابط مربوطه، معرفی‌شدگان رشته‌های نیمه ‌متمرکز برای کد رشته‌ محل‌هایی که نیاز به اقداماتی نظیر مصاحبه و یا آزمون عملی دارند لازم است برای شرکت در مراحل مذکور در یکی از روزهای یاددشده با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت‌نام به مرکز محل قبولی خود مراجعه کنند.

عدم مراجعه داوطلبان در روزهای تعیین شده برای انجام مراحل نهایی گزینش، به منزله انصراف قطعی از گزینش در رشته ذیربط تلقی می شود پس از اعلام نتیجه مصاحبه و یا آزمون عملی این دسته از داوطلبان، گزینش نهایی انجام و فهرست اسامی قبول‌شدگان نهایی متعاقبا از طریق پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور و دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام می شود.

Commentics

Currently under general maintenance.

Please check back shortly.

   سه شنبه 8 مهر 1393    
میهمان عزیز خوش آمدید
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

جستجو در سايت
تبلیغات

اخبار پربازديد هفته