بانک اطلاعاتی تمام موارد | 24/12/1388 | 827 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی فراگیر پیام ‌نور دوباره تمدید شد

مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی فراگیر پیام ‌نور دوباره تمدید شد مهلت ثبت‌نام در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی سال 1389 دانشگاه پیام‌نور برای سومین بار به مدت دو روز دیگر تمدید شد. به گزارش خبرنگار مهر، سازمان سنجش ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از مهر -
مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی فراگیر پیام ‌نور دوباره تمدید شد
مهلت ثبت‌نام در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی سال 1389 دانشگاه پیام‌نور برای سومین بار به مدت دو روز دیگر تمدید شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی سال 1389 دانشگاه پیام‌نور می توانند مدارک ثبت نام را از در روزهای اعلام شده از پست دریافت کرده و در مهلت مقرر آن را ارسال کنند.

داوطلبان می توانند از ساعت 8 تا 19 (7 بعدازظهر) روزهای دوشنبه 24 و سه شنبه 25 اسفند ماه جاری منحصراً در باجه اصلی پست مرکز هر یک از شهرستانها و در شهرستانهای بزرگ مانند شهرستانهای اصفهان، اهواز، تبریز، مشهد، شیراز و ... در مناطق پستی شهرستانهای مذکور مدارک ثبت‌نام را دریافت کنند.

همچنین داوطلبان تهرانی از ساعت 8 تا 19 (7 بعدازظهر) روزهای دوشنبه 24 و سه شنبه 25 اسفند ماه جاری مدارک مذکور را منحصراً از یکی از مناطق پستی 11، 13، 14، 15، 16، 17، 18 و 19 دریافت کنند.

داوطلبان علاقمند و واجد شرایط می توانند در یکی از دو روز یاد شده به باجه پستی توزیع کننده مدارک ثبت نام آزمون دوره های فراگیر کارشناسی سال 1389 دانشگاه پیام نور مراجعه و پس از پرداخت مبلغ 645 هزار ریال به عنوان وجه ثبت نام در آزمون واخذ واحد، نسبت به دریافت کارت اعتباری ثبت نام که دارای شماره پرونده، نام کاربر ورمز عبور به منظور ورود به سیستم نرم افزاری ثبت نام ایترنتی است و یک جلد دفترچه راهنمای ثبت نام اقدام کنند.

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین هزینه های توزیع مدارک مذکور وسایر هزینه ها برابر ضوابط شرکت پست از هر داوطلب مبلغ 6 هزار ریال به عنوان کارمزد دریافت می کند.

امکان ثبت‌نام الکترونیکی از طریق شبکه اینترنت برای داوطلبان دوره‌های فراگیر کارشناسی دانشگاه پیام‌نور تا ساعت 24 روز سه شنبه 25 اسفند ماه جاری فراهم شده و داوطلبان مذکور می‌توانند تا زمان اعلام شده با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org و بر اساس دستورالعمل‌های مربوط نسبت به تکمیل تقاضانامه الکترونیکی ثبت‌نام آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی سال 1389 دانشگاه پیام‌نور اقدام کنند. 

Commentics

Currently under general maintenance.

Please check back shortly.

   چهار شنبه 26 شهريور 1393    
میهمان عزیز خوش آمدید
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

جستجو در سايت
تبلیغات

اخبار پربازديد هفته
» نتایج دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد | 19/6/1393 | 82 بار مشاهده