بانک اطلاعاتی تمام موارد | 14/11/1388 | 1443 بار مشاهده | درج شده توسط مدیریت سایت

اعلام اسامی پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی نیمه متمرکز آزمون سراسری

اسامی پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی نیمه متمرکز آزمون سراسری هفته آینده اعلام می شود. به گزارش روز چهارشنبه باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"، به نقل از روابط ع ...

مجتمع متخصصین ایران به نقل از ایسکا نیوز -
اسامی پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی نیمه متمرکز آزمون سراسری هفته آینده اعلام می شود.

به گزارش روز چهارشنبه باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"، به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، نوزدهم بهمن اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های تحصیلی نیمه‌متمرکز دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی، مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و واحدهای بین‌المللی دانشگاهها، مراکز تربیت معلم در آزمون سراسری سال 1388 اعلام می شود.
فهرست اسامی کلیه پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های تحصیلی نیمه‌متمرکز آزمون سراسری سال 1388 دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی، مراکز آموزش دانشگاه پیام نور، مراکز تربیت معلم کشور وابسته به وزارت آموزش و پرورش، مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و دوره‌های مشترک واحدهای بین‌المللی دانشگاهها به همراه اطلاعیه این سازمان و برنامه زمانی و مکان ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org از روز دوشنبه مورخ 19/11/88 قرار داده خواهد شد.
ضمناً اطلاعیه زمان و مکان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان نهایی فوق در هفته نامه پیک سنجش روزهای دوشنبه مورخ 19 و 26/11/88 نیز درج می‌ شود.
کلیه پذیرفته‌شدگانی که اسامی آنان اعلام می‌شود، لازم است براساس برنامه زمانی اعلام شده در اطلاعیة مذکور با در دست داشتن مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام در تاریخهای اعلام شده به مؤسسه محل قبولی خود مراجعه کنند.
بدیهی است عدم ثبت‌نام در تاریخهای مقرر به منزله انصراف از رشته قبولی داوطلب خواهد بود.

Commentics

Currently under general maintenance.

Please check back shortly.

   سه شنبه 8 مهر 1393    
میهمان عزیز خوش آمدید
دریافت خبرنامه روزانه
اگر مایل به دریافت خبرنامه در ایمیل خود بدون عضویت در سایت هستید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید :

برای تکمیل ثبت نام حتما بر روی لینکی که توسط ایمیل به شما ارسال میشود کلیک کنید

Delivered by FeedBurner

جستجو در سايت
تبلیغات

اخبار پربازديد هفته